Norvegai ruošiasi padangų keitimo sezonui. Patirties galimybė lietuviams.

Darbas Norvegijos automobilų servise – neįkainojama patirtis.
2020 22 liepos
Kaip dirba norvegai? Darbų užkulisiai.
2020 22 liepos
Peržiūrėti visus

Norvegai ruošiasi padangų keitimo sezonui. Patirties galimybė lietuviams.

Norvegai ruošiasi padangų keitimo sezonui. Patirties galimybė lietuviams.

Kasmet, nuo kovo mėnesio pabaigos, iki gegužės mėnesio pradžios, Norvegijoje esantys autoservisai turi labai daug darbo. Vairuotojai skuba keisti automobilių padangas. Norvegams šis periodas – kelis mėnesius trunkantis iššūkis laiku ir tinkamai atlikti darbus. Tuo laikotarpiu lietuviams atsiveria patrauklios darbo ir tarptautinės patirties galimybės.

Patirtis dirbant Norvegijos automobilių servisuose – neįkainojama.

Turite galimybę dirbti su naujausiais (dažniausiai iki 3 metų senumo) automobiliais, elektromobiliais, vilkikais. Malonu dirbti švariose, moderniose patalpose su naujausia įranga. Puiki galimybė ne tik lavinti kalbos įgūdžius, bet ir perprasti skandinavų darbų pasiskirstymo ir organizavimo niuansus.

Tam, kad galėtų dirbti Norvegijoje, labai daug kas pasiima 1-2 mėn. neapmokamų atostogų savo darbovietėje Lietuvoje. Daugelis šitokiu būdu sėkmingai išnaudoja ir tėvystės atostogas (antruosius metus). Jei darbuotojas stengiasi, yra atsakingas ir puikiai atlieka darbus, laikini kontraktai pratęsiami ir pasiūloma ilgalaikio darbo sutartis. Tokių pavyzdžių turime tikrai daug.

Nebijokite, jei jūsų anglų ar norvegų kalbos žinios minimalios.

Labai daug kur jau yra susiformavusios lietuvių komandos, kurios tikrai padės naujai atvykusiam tautiečiui. Taigi, jei turite darbo patirties, susidomėjote pasiūlymu, nesikuklinkite, susisiekite su mumis ir pasitikslinkite sąlygas. Pasikalbėję ir aptarę jūsų galimybes, surasime jums patį tinkamiausią variantą. Be to, darbo užmokesčio, dokumentų tvarkymo, apgyvendinimo ir kitais niuansais pasirūpinsime mes.

Lietuvių