Recruit Skilled Workers

Kaip rasti gerą, kvalifikuotą darbuotoją

Yra keletas būdų, kaip rasti gerų darbuotojų, tačiau įmonių savininkams kyla daug problemų surandant kvalifikuotus darbuotojus, ir tuo pačiu sutelkiant dėmesį į savo verslo vystymą. Darbuotojų paieška  tai ne tik laiko reikalaujanti veikla, bet ir atitraukianti dėmesį nuo strateginių dalykų. Įprastai gero darbuotojo suradimo standartinė procedūra tokia:

  1. Įdėti skelbimą,
  2. peržiūrėti šimtus gyvenimo aprašymų (CV) bei rekomendacinių laiškų ,
  3. įvertinti potencialius kandidatus, atlikti apklausas,
  4. patikrinti kandidato gyvenimo aprašyme (CV) nurodytus faktus,
  5. ir apsispręsti kuris iš kandidatų yra tinkamiausias tam tikram darbui atlikti.

Prisiminkime, kad visa tai turi būti padaryta tuo pačiu metu, kai turite sukoncentruoti savo dėmesį į verslo plėtrą, finansus, atlyginimų mokėjimą ir savalaikę ir kokybišką projektų eigą.

Taigi, kaip be galvos skausmo surasti tikrai gerus darbuotojus ir sugebėti išlaikyti verslo pulsą?

Atsakymas yra paprastas, ir manau, šio straipsnio pabaigoje jūs turėsite raktą į sėkmingą įdarbinimo procesą.

Žemiau yra nurodyta keletas būdų, kaip surasti gerą, kvalifikuotą darbuotoją:

  • Galite įdarbinti profesionalų HR specialistą, kuris užsiims atrankomis, tačiau tai pakankamai brangus būdas, be to jūs turite būti tikras, kad HR specialistui išties bus reikalingas visai darbo dienai 5 dienas per savaitę.
  • Galite sudaryti sutartį su įdarbinimo agentūra, kuri suras ir įdarbins reikalingus darbuotojus už jus. Taip, patirsite papildomų išlaidų už šią paslaugą, tačiau jums dirbs savo srities profesionalai, kurie užtikrins, kad gautumėte tinkamą darbuotoją, ir jums tikrai nereikės rūpintis dėl atrankos proceso bei įvairiausių detalių.
  • Taip pat galite apsvarstyti darbuotojų nuomos klausimą per įdarbinimo bei personalo nuomos kompaniją. Tokiu būdu, jūs išvengiate papildomų atrankos bei įdarbinimo išlaidų, jūs mokėsite tik už faktiškai dirbtas darbuotojo valandas.

Personalo paieškos bei nuomos agentūros yra išties puikus pasirinkimas. Tai gali padėti sutaupyti laiko, būti tikram, kad atrinkti tinkami darbuotojai, ir koncentruotis į savo verslo vystymą ir augimą. Viskas, ką personalo nuomos kompanijai reikia žinoti, tai jūsų poreikį – kokie yra reikalavimai kandidatui. Šis sprendimas teisingas, nes žmonės peržiūrintys CV, atliekantys  interviu, tikrinantys kandidato biografinius faktus yra savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį atrankose, taip pat turėtumėte įvertinti tai, kad  naudojamos didelės potencialių  kandidatų duomenų bazės. Jums tereikia pasirinkti vieną iš kelių atrinktų kandidatų arba tiesiog palikti šį klausimą personalo nuomos kompanijai, ir patvirtinti atrinktą kandidatą.

Ar turite kokių nors naudingų patarimų susijusių su įdarbinimo agentūromis? Pasidalinkite  savo patirtimi.

Ieškantiems darbuotojų >>>