Darbas Norvegijos automobilų servise – neįkainojama patirtis.

Ką svarbu žinoti važiuojant dirbti į Norvegiją?
Ką svarbu žinoti važiuojant dirbti į Norvegiją?
2020 22 liepos
Norvegai ruošiasi padangų keitimo sezonui. Patirties galimybė lietuviams.
2020 22 liepos
Peržiūrėti visus

Darbas Norvegijos automobilų servise – neįkainojama patirtis.

Darbas užsienyje - patirties galimybė.

Lietuvoje pastebimas neišnaudotas potencialas.

Lietuvių tauta yra ypač gabi, darbšti ir savarankiška. Kone kas antrą tautietį, ypač mažesniuose miestuose, galima išvysti tvarkantį savo ar giminaičio automobilį. Šie gabumai net perduodami iš kartos į kartą. Automobilio remonto, tvarkymo, dažymo, padangų keitimo įgūdžių turinčių žmonių skaičius didžiulis. Vieni stengiasi sutaupyti ir patys atlieka remonto darbus, kiti išnaudoja gabumus ir kuria verslus. Realybė tokia, kad ne visada ir ne visiems pavyksta susikurtą verslą išlaikyti, ypač gyvenant mažame miestelyje, kur vyrauja didelė konkurencija automobilių remonto srityje.

Pastebėtas potencialas ir neišnaudotos žmogiškųjų išteklių galimybės paskatino leistis į darbo vietų paiešką už Lietuvos ribų. Pirmieji sėkmingi kontaktai su Norvegijos automobilių serviso atstovais leido įsitvirtinti  rinkoje. Turime lojalius, patikimus klientus, kurie suteikia darbo vietas, todėl jiems reikalingų darbuotojų paieška ir įdarbinimas jau nuo 2006 m. patikėtas būtent mums, UAB „Europex“ (ankstesnis pavadinimas “Business Solutions International”).

Populiariausi darbai Norvegijoje

Dažniausiai ieškomi darbuotojai: automobilių mechanikas (car mechanics), automobilių elektrotechnikas (electricians), automobilių kėbulo remonto meistras (car body workers), automobilių dažytojas ir paruošiantis automobilius dažymui (paint preparation specialists, car painters), Žemės ūkio paskirties automobilių mechanikas (truck mechanics), elektronikos diagnozuotojas (electronic diagnostics), kemperių mechanikas (camper mechanics), automobilių plovėjas (car washers), padangų montuotojas (tyre fitters), PDR specialistas (PDR specialists), sunkiasvorių automobilių specialistas (heavy machinery specialists).

Sezoniniam darbui ieškomi darbuotojai: montuoti padangas (tyre fitting), plauti automobilius (car washing), poliruoti automobilius (polishing).

Darbas lietuviams ir Europos Sąjungos piliečiams

Galimybė įsidarbinti Norvegijos automobilių servisuose yra ne tik lietuviams, bet ir kitiems Europos Sąjungos piliečiams. Šalys, iš kurių sulaukiame kandidatų užklausų dėl darbo Norvegijoje: Lietuva, Italija, Belgija, Austrija, Latvija, Bulgarija, Kroatija, Liuksemburgas, Kipras, Malta, Lenkija, Nyderlandai, Danija, Lenkija, Estija, Portugalija, Suomija, Rumunija, Prancūzija, Slovakija, Vokietija, Slovėnija, Graikija, Ispanija, Vengrija, Švedija, Airija.

Mūsų pasididžiavimas – lojalūs darbuotojai

Džiaugiamės savo lojaliais darbuotojais, kurie į Norvegiją vyksta kiekvieną sezoną. Neretai prie jų prisijungia ir draugai, giminės. Draugystė su ilgiausiai dirbančiu specialistu tęsiasi jau 10 metų. Tai svarbus įvertinimas mums patiems, juo labai didžiuojamės.

Dariaus ir Mariaus atsiliepimai (spauskite ant vardo).

Kalbos barjeras – tik nepagrįsta baimė.

Tiesa, darbo aprašyme nurodoma mokėti anglų arba norvegų kalbą, tačiau labai daug kur jau yra susiformavusios lietuvių komandos, kurios tikrai padės naujai atvykusiam tautiečiui. Taigi, jei turite darbo patirties, susidomėjote pasiūlymu, nesikuklinkite, susisiekite su mumis ir pasitikslinkite sąlygas. Pasikalbėję ir aptarę jūsų galimybes, surasime jums patį tinkamiausią variantą.

Tarptautinė patirtis ir kiti privalumai.

Dirbti Norvegijoje kandidatus vilioja ne vien geresnis darbo užmokestis, tačiau ir geresnės darbo sąlygos, tarptautinė patirtis. Mišrioje komandoje lavinami kalbos įgūdžiai. Daugelis darbuotojų net nustemba išvydę darbo vietą. Automobilių remonto ir priežiūros centrų patalpos didelės, pritaikytos įvairaus dydžio mašinoms, sunkvežimiams. Dirbama su naujausiais (dažniausiai iki 3 metų senumo) automobiliais, elektromobiliais, vilkikais. Nauja, moderni įranga, daug darbo vietų. Aplinka tvarkinga, pačios darbo vietos labai švarios. Puikus, organizuotas darbų pasiskirstymas komandoje. Kaip dirba norvegai (nuotraukų galerija) >>>

Šalia išvardintų darbo Norvegijoje privalumų norisi paminėti dar vieną, ne mažiau svarbų – visais kandidatais, kuriuos įdarbiname, pasirūpiname mes. Suteikiama visokeriopa pagalba: įdarbinimas, apgyvendinimas, kelionių išlaidų padengimas, atlyginimo mokėjimas laiku, reikiamų dokumentų tvarkymas, konsultacijos.

Kai nori – atsiveria visos galimybės.

Darbo (laikino ar ilgalaikio) nauda užsienyje, ypač vienoje iš skandinavų šalių, Norvegijoje, yra neabejotina. Mes sakome: jei yra noras, visada atsiranda galimybės. Net žmogui, neturinčiam patirties, bet atsakingam ir jaučiančiam aistrą darbui, lengvai pasiekiamos visos galimybės išmokti ir įsilieti į komandą.

Kaip išdrįsti užpildyti kandidato anketą?

Kasmet vykstantys dirbti į Norvegiją teigia, kad baugina tik pats pirmas žingsnis – apsispręsti pakeisti kasdienybę. Tiems, kas dvejoja, siūlomas laikinas sezoninis darbas pagal sutartį. Galima pasiimti 1-2 mėn. neapmokamų atostogų savo darbovietėje Lietuvoje. Daugelis šitokiu būdu sėkmingai išnaudoja ir tėvystės atostogas (antruosius metus). Jei darbuotojas stengiasi, yra atsakingas ir puikiai atlieka darbus, laikini kontraktai pratęsiami ir pasiūloma ilgalaikio darbo sutartis. Tokių pavyzdžių turime tikrai daug.

Ženkite pirmą žingsnį ir jūs – palikite savo kontaktus.

Susisiekite su mumis ir mes jums parinksime tinkamą darbo poziciją, kurioje jausitės saugiai kartu su mūsų surinkta komanda.

Lietuvių